.

.

Мал Електричен Мотор DC 5V-6V N20 Супер Вибрации Моќ DIY Благороден Метал DC Четка Микро Вибрации Мотор Со Ексцентричен Тркала (Напон(V) : 2 парчиња)

Мал Електричен Мотор DC 5V-6V N20 Супер Вибрации Моќ DIY Благороден Метал DC Четка Микро Вибрации Мотор Со Ексцентричен

мислење на клиентот:

DEN 565.92
Достапност
Во достапна форма

Сигурен материјал : главно направени од метал железо, генератор мотор е мал во големина, ниско ниво на бучава, стабилна во однос на перформансите, големи во вртежен момент, а може да се користи за долго време.N20 5-6 V DC вибрации на моторот.Моторни тежина : 8g.Напон не-оптоварување тековната. 5 V 0.15 А Многу погодна за експерименти, може да ги исполни вашите различни потреби, и направете ја вашата научни проекти повеќе interesting N20 5-6 V DC вибрации motor Motor тежина : 8g Voltage не-оптоварување current5 V 0.15 A6 V 0.2 APackage вклучува : Според ваш избор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите