.

.

Американската Алатка 7405 Ирвин Hanson - 1/2-14NPT Hrt

Американската Алатка 7405 Ирвин Hanson - 1/2-14NPT Hrt

мислење на клиентот:

DEN 595.20
Достапност
Во достапна форма

Направен е во шок-отпорни и топлина третираат S2 челик за максимална сила и цврстина.Идеален за одржување и поправка работа.Произведени во сад.Вклучени компоненти : лента.Висок јаглероден челик ре-провира хексагонални коси цевка умира.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите