.

.

Најк Слободни Metcon Mens Ah8141-003 Големина 7 Црна/Black-Црна

Најк Слободни Metcon Mens Ah8141-003 Големина 7 Црна/Black-Црна

мислење на клиентот:

DEN 2879.52
Достапност
Во достапна форма

Гумен ѓон.Синтетички. 100% АВТЕНТИЧНИ.БРЕНД НОВИ ВО КУТИЈА.AH8141-003. Добиете повеќе од вашиот вежбање со флексибилни Најк Metcon Слободен крст обука чевли.Дише мрежа горен дел со триење-отпорни гума поддршка до страните.Чипка-up прилагодливост со Flywire кабли за заклучена-надолу се вклопуваат.Bootie изградба за sock-како се чувствуваат.Cushioned insole.Амортизирање пена midsole.Гумени outsole со длабоки жлебови за флекс и проширување.Увезени.Мерења : Тежина : 12 мл Производ мерења беа направени со користење големина 11, ширина и Д - Медиум.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Тежина на обувки е врз основа на еден објект, а не еден пар.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите