.

.

Pferd STEEL115/125 Поддршка подлога за CC-Мелење 115/125 М14 челик

Pferd STEEL115/125 Поддршка подлога за CC-Мелење 115/125 М14 челик

мислење на клиентот:

DEN 995.28
Достапност
Во достапна форма

Тип челик = сива (среден-тешко).Тема : m 14. Патентираната брза монтажа и систем за ладење намалува алатка за менување на времињата на минимум.Со оваа поддршка подлога, cc-мелење мелење дискови може да се користи на Комерцијално достапни агол брусилки.Геометријата на ладење цепнатинки обезбедува висок проток на воздух.Ова значително го намалува термички товар на абразивни и алатка.Патентираната брза монтажа и систем за ладење намалува алатка за менување на времињата на минимум.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите