.

.

Прецизност Шрафцигер Сет, Филипс, Рамна, Torx и Pentalobe Шрафцигер Сет со Случајот (Пакување од 9) за Телефон, Компјутер, Лаптоп, да се Види, Електроника, Накит, Eyeglass

Прецизност Шрафцигер Сет, Филипс, Рамна, Torx и Pentalobe Шрафцигер Сет со Случајот (Пакување од 9) за Телефон,

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

【Премиум Материјалот】XOOL Screwdrivers се направени на Висока јачина S2 челик, построги отколку повеќето јаглероден челик со цел да се намали носат испис и одземање, да се избегне штетата и да се овозможи добар контакт со завртки за одлична издржливост.Совети се обложени со елоксирани обвивка за да се заштити шрафцигер од ' рѓа и корозија и гаранција за долг животен век. 【Одличен Дизајн】На Ергономски Не се лизга се Справи со донесе двојна материјал за да се обезбеди позитивен вртежен момент, удобно да зафат во рака и нежно чувство на допир. 360° Ротирачка капа ефективно подобрување на работа ефикасност,заштеда на време и енергија.На шрафцигер се справи со не е јасно видливи со бренд лого и спецификации. 【9 Различни Големини на Screwdrivers】XOOL Прецизност Screwdrivers Сет содржи најчесто користените димензии, вклучувајќи Дупчиња 1.5 мм, Дупчиња 2.0 mm, Дупчиња 2,5 mm; Филипс 1.5 мм, Филипс 2.0 mm, Phillips2.5mm; Torx Т-5, Torx Т-6; Pentalobe 0.8; совршен за вашата електроника уред поправки,паметни телефони, pc, таблети, камери, принтери, игра станици, часовници, очила, накит, итн. 【Преносни лесни за складирање】Најлон складирање торбичка има алатка во место, не мора да се грижите за губење на шрафцигер повторно, и заштедува време, да им се најдат од алатникот.Носат со roll up функција за лесен за чување. 【Дополнителни Demagnetizer/Magnetizer】Тоа може да се прилагоди на магнетизам на шрафцигер совет флексибилно. (Топло совети - На шрафцигер ќе magnetize или demagnetize ако тоа слајд на центарот дупка во позитивна или негативна терминал шуплина.). 1x Philips 1.5 mm шрафцигер. 1x Philips 2.0 mm шрафцигер. 1x Philips 2,5 mm шрафцигер. 1x Slotted 1.5 mm Шрафцигер. 1x Дупчиња 2.0 mm Шрафцигер. 1x Дупчиња 2,5 mm Шрафцигер. 1x Torx Т-5 Шрафцигер. 1x Torx Т-6 Шрафцигер. 1x Pentalobe 0.8 Шрафцигер. 1x Demagnetizer/Magnetizer、1x Складирање Торбичка.Магнетното Функција може да Зафат и Задржете го железо Материјал Завртка, но Бескорисни за Нерѓосувачки Челик Завртка.Не се сврти на завртки со неспоредлив големина, во случај да добиете и двете завртки и малку оштетени.Магнетното Функција може да Зафат и Задржете го железо Материјал Завртка, но Бескорисни за Нерѓосувачки Челик Завртка.Не се сврти на завртки со неспоредлив големина, во случај да добиете и двете завртки и малку оштетени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите