.

.

Rayher Накит Конкретни Дополнителен Комплет, Различни, Сива, 1.33 x 1.33 x 0.63 cm

Rayher Накит Конкретни Дополнителен Комплет, Различни, Сива, 1.33 x 1.33 x 0.63 cm

мислење на клиентот:

DEN 343.92
Достапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Во овој стартер сет ќе најдете се што ви треба да се обиде наводнување со бетон.Содржина : 50 g накит бетон во прав, 3 габи, за pendant : дијамант, елипса, срце, 4 кожени ремени за ѓердан, 3 занает шумата за мешање и sandpaper за совршен финиш.Микс на бетон во прав со вода и се прелива масата во мувла на вашиот избор.По 24 часа од време на сушење, можете да внимателно отстранете ја заврши pendant од еластична форма.Сега прикачите круг goatskin рака во pendant дупка и се носат на рабови како ви се допаѓа.Сега можете да го персонализирате вашиот заврши парче накит надвор од нашата поставите според вашите желби, со боја, деко, метал, мали монистра, decoupage техника и многу повеќе.Опис на производот Rayher 34333000 накит конкретни дополнителен комплет 2 – занает во собата за приврзоци на конкретни кастинг.Сет Содржи : Дополнителен Комплет 2 – Бетон.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите