.

.

Powerland 10000 ВАТИ Преносни Генератор PD3G10000E соодветна Замена на Батеријата со UPSBatteryCenter (го Заменува 6DM18 & 6FM18)

Powerland 10000 ВАТИ Преносни Генератор PD3G10000E соодветна Замена на Батеријата со UPSBatteryCenter (го Заменува

мислење на клиентот:

DEN 1557.60
Достапност
Во достапна форма

Powerland 10000 ВАТИ Преносни Генератор соодветна Замена на Батеријата.Компатибилна со моделот : PD3 G10000 E - 100% Компатибилен. 12 V 18 Ah, Орев & Топ - го Заменува 6 DM18, 6 FM18 и други 12 V 18 Ah модели.Должина : 181mm (7.13") / Ширина : 77mm (3.03") / Висина : 167mm (6.57").

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите