.

.

Esbainia Дрво Самостојна Купот на Диспензерот за Носител со Маркер Слот, Марк Првенство & Пијат! Бања миење на устата Првенство Фармацевт & Кафе Пијат Чаша Носителот, Farmh

Esbainia Дрво Самостојна Купот на Диспензерот за Носител со Маркер Слот, Марк Првенство & Пијат! Бања миење

мислење на клиентот:

DEN 868.80
Достапност
Во достапна форма

【Премиум Партија Потреби】Нашите фармацевт купот на носителите на интересен начин да стане неопходност во партијата.Постои означување на слотот на диспензерот купот на носителот.Ние ќе им даде на маркер во пакет.Можете да оставите вашиот потпис за подобро да го идентификуваат вашиот papercup.Ова ќе осигура дека на сите во партијата се сеќава чаши тие се користат.Со нашите дрвени самостојна чаша носителот, може да се каже збогум на неуредна маса и да престане да се грижиш за преземање на ред првенство во партијата. 【100% Еко-пријателски Материјал】Нашите фармацевт papercup држачот е изработен од силни и издржливи високо-квалитетна борова.Тоа не е природно и безбедно, така што може да се стави во чаша во чаша носителот со доверба.Малиот дизајн на диспензерот чаша носителот може да го окупира најмалку простор на маса и масата.На мултифункционален првенство носител е исто така многу лесно да се чисти и одржува.Само избришете ја со мека влажна крпа за да се отстрани течности, дамките и прашина. 【Совршена Големина】Нашата земја стил цврсто дрво самостојна чаша носителот има несакани должина од 5.5 инчи, околу дебелина на 0.78 инчи и висина од 4.3 инчи, кој е погоден за повеќето пластични партија чаши.Бања миење на устата првенство фармацевт е доволно голем за пластична чаша и сите видови на чаши ние ги користиме на партијата.Тоа е совршен десктоп декорација.Покрај тоа, таа е исто така погоден за чување на дребулии, порака картички и други мали нешта. 【Совршен Подарок Идеја】Оваа гроздобер првенство фармацевт со маркер дупка е совршено декоративни прилог на вашата партија countertop.Ова ќе направи неверојатен подарок за хостеси, пријатели или членови од семејството, кога тие сакаат да бидат домаќини на различни видови на тематските партија како роденден, свадба, BBQ, семејството партии, како и различни видови на одмор партија како Мајка е Ден, ноќта на Вештерките, Божиќ, и др.Широко се користи во куќата партија, излети, кујни, кафулиња и барови. 【100% Ризик Гарантира】Создаден за да се направи вашиот дом повеќе прекрасен место да биде во,ние сме убедени ќе ви се допаднат оваа чаша носителот за контра.Ако имате било какви загриженост,pls нас контакт и ние ќе одговор во рок од 24 часа!.Самостојна Расположливиот Чаша Носителот Вклучува Маркер Дрво Партија Чаша Носителот Фармацевт Бело дрво.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите