.

.

D&D PowerDrive 98040079 Променлива Брзина Појас, Гума

D&D PowerDrive 98040079 Променлива Брзина Појас, Гума

мислење на клиентот:

DEN 1923.84
Достапност
Во достапна форма

Појас vs 1-7/16 x 80.1 Во пл.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Пакет тежина : 1.95 lbs.За диск апликации со брзина промена барање.Направени и произведени во Кина.D&D Power Drive бренд производ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите