.

.

Дете на Младата Детска погоден за носене Ќебе Спие Вреќа Животинско Цртан филм Печати Долг Ракав Вреќа за Спиење за Момчиња и Девојчиња Jumpsuit

Дете на Младата Детска погоден за носене Ќебе Спие Вреќа Животинско Цртан филм Печати Долг Ракав Вреќа за Спиење

мислење на клиентот:

DEN 673.92
Достапност
Во достапна форма

Димензија : Погледнете Ја Нашата Големина На Табелата Пред Да Ги Купите Нашите Производи, И Нашите Големини Се Сите Азија Големина.Ако Не Сте Сигурни За Големината, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Удобна & Удобно Облека : Тужбата Беше Bodysuit Jumpsuit.Тоа Не е Потребно Вие Да ја Појавување на Облека За Себе.Тоа Вид На Костум Кој Е Лесно Да Се Носат.Високо Квалитетен Материјал Ќе Бидете Сигурни Дека Вашите Деца Ќе Биде Удобно И Удобна За Носење.Најважните Денови Ќе Станат Се Повеќе Лесно За Вас Да Се Грижи Вашиот Убави Деца.Супер Меки Материјал : Бебето Спие Ќебе Е Направен Од Висок Квалитет на Памук, Што Е Супер Мека И Удобна За Секојдневно Носење.Памук Помеша Облека Која Ќе Биде на Кожата-friendly Да се Новороденчиња, Доенчиња И мали Години.Памук Помеша Тимови : Ние Сме Усвоени Висок Квалитет Памук Како Материјал Кој Е Супер Мека И Удобна За Секојдневно Носење.Памук Помеша Облека Која Ќе Биде на Кожата-friendly Да се Новороденчиња, Доенчиња И мали Години.Повеќе Повод Применливо : Можете Да Го Носите Во Повеќе Наврати, Како Што Се Bedroon, Дневна Соба, Затворен, Куќа, Дома, Спие, Фотографија, Бебе Туш, Семејството Ден Или Било Прилики.Sleeve должина : Долги sleeve Style : Fashion Main Боја : Како На Сликата Show Pattern Тип : Print Material : Памук Blend Package Вклучуваат : 1 PC Jumpsuit.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите