.

.

InSinkErator Канти за Отпадоци, Јазовец 1, 1/3 HP Постојан Feed & WM Харви 043010 Професионална Одделение Водоводџија е Китови, 14 оз, Оф-Бела

InSinkErator Канти за Отпадоци, Јазовец 1, 1/3 HP Постојан Feed & WM Харви 043010 Професионална Одделение Водоводџија

мислење на клиентот:

DEN 2568.72
Достапност
Во достапна форма

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производ 1 : СИГУРНИ и ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : Јазовец Серија disposers се сигурни и функционални избор кога достапност е главната причина за загриженост, и карактеристики компактен, простор-заштеда на дизајн кој одговара на постојните In Sink Erator хардвер за брзо и лесно се инсталира.Производ 1 : ТРАЈНИ КОМПОНЕНТИ : Ова ѓубре располагање карактеристики нашите ексклузивни 1/3 hp Dura-Вози Индукција на Моторни и долготрајни поцинкуван челик компоненти за да се обезбеди сигурен мелење за секојдневна храна остатоци.Производ 1 : АМЕРИКА Е #1 ОДЛАГАЧ БРЕНД : Постојат повеќе Американски-изградена In Sink Erator ѓубре продажби во САД домови од сите други брендови во комбинација.Целосна линија на модели значи има едно право за секоја потреба и буџет.Производ 1 : ПОБРЗО, ПОЧИСТА, ПОПАМЕТНИ : Од оброк првично за расчистување, In Sink Erator помага брзо и лесно да се задржи вашата кујна чисти со нашите исконски апарати : ѓубре оттуѓување & инстант топла вода точење.Производот 2 : нема поддршка бактерии.Производот 2 : Исполнува Сојузна Спецификација TT-P-1536 A.Производот 2 : За овие апликации препорачуваме на Харви Siliconized Када Печат Латекс или 100% РТВ Силикони.Производот 2 : не користите на мермер, синтетички мермер, други porous површини или на пластични тоалети и тела.In Sink Erator Канти за Отпадоци, Јазовец 1, 1/3 HP Континуирано Feed For над 75 години In Sink Erator е познат за изградба на најдобрите светски ѓубре оттуѓување.Јазовец, нашиот стандард храна располагање линија, е основен, веродостојни и функционални.Достапни во различни модели и големини за голем број на апликации, In Sink Erator, исто така, произведува премиер линија на ѓубре продажби, Еволуцијата Серија.In Sink Erator ѓубре продажби се само отпадоци од храна, кои се со гордост се направени во U. S. A.In Sink Erator прерасна во најголемиот храна отпад одлагач производителот и најдобро продаваниот ѓубре одлагач бренд во светот.Време Рејтинг - Intermittent WM Харви 043010 Професионална Одделение Водоводџија е Китови, 14 оз, Off-White WM Харви 043010 Нерѓосувачки Plumbers Китови, 14 оз.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите