.

.

Eaton Corporation Br3030 Еден Пол Тандем Коло Прекинато, 120V, 2-30-Amp

Eaton Corporation Br3030 Еден Пол Тандем Коло Прекинато, 120V, 2-30-Amp

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Производот е добро да се користи.Производот е многу издржлива.Произведени во Кина.Број на модел : BR3030. 2 30a еден пол тандем коло прекинато, половина големина, riveted заедно во 1 инчен случај, 120 V, прекинувач е без класа ctl одбивање клип и е наменета за замена на цели во вчита центри направи пред да 1967 година, со индивидуални upc бар-код, големо.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите