.

.

Зграда Играчки со Електрична Опрема Модул,МАТИЧНИ Изградба на Играчки Поставите 3D Загатка,203 Парчиња Собранието,Interlocking Креативни Поврзување на Комплет

Зграда Играчки со Електрична Опрема Модул,МАТИЧНИ Изградба на Играчки Поставите 3D Загатка,203 Парчиња Собранието,Interlocking

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Богата Компоненти Се : 203-парче сет вклучува 72 шарени (бела, сина, зелена, портокалова, розова, виолетова), плоштади, 34 шарени брзини, 12 кукли, 11 песни, 2 cranks, 2 моќ на моторот модул, и 1 електрична автомобил , 70 други делови и активност на водичи.Електрични Функција:електричен мотор и играчка автомобил опремен со три 1.5 V AA батерии се направи целата детско игралиште повеќе да се забавуваат преку опрема за пренос на различни спецификации.Детската креативност:Флексибилни градење на блок структура може да влијае на детската креативност : авиони со пропелери, мобилни автомобили или bulldozers, детски игралишта, итн.Погоден за деца над 3 години, како роденден, за Нова Година, Божиќ, и празник подароци за семејството и пријателите.За поддршка на корисниците : Ние нудиме 3-month-100% Пари Гаранција за враќање кога не сте задоволни со вашиот купување,однапред ви благодариме.Електрична опрема за градење сет(203 компјутери) е МАТИЧНИ образовни играчка составен од шарени градежни блокови и брзини.Децата може да се соберат нив во она што тие сакаат преку различни градбени блокови, како што се rotorcraft, оклопни возила, трактори, деца игралишта, итн.Се разбира, ако се придружувани од страна на родителите, се верува дека децата можат да научат многу технолошки вештини во среќни игри.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите