.

.

1 HP 2600 ВРТЕЖИ во минута Континуирано се Хранат Домаќинство Приклучок Во Ѓубре Одлагач за Кујна Отстранување на Отпадот Операција.Безбедно и Чисто - отстранлив позд?

1 HP 2600 ВРТЕЖИ во минута Континуирано се Хранат Домаќинство Приклучок Во Ѓубре Одлагач за Кујна Отстранување

мислење на клиентот:

DEN 1821.36
Достапност
Во достапна форма

Ѓубре располагање со 2600 вртежи во минута со голема брзина постојан-магнет DC мотор за мелење на храната парчиња лесно, совршен прилог за да им помогне го задржи вашата кујна и мијалник чисти. 1 L мелење комора за мелење повеќе храна парчиња за да се намали притискање; Издржливи - 304 од не ' рѓосувачки челик на сечилото Безбедно и Чисто - отстранлив поздравниот baffler на врвот за да се избегне ѓубре јавните надвор.Екстра ниска бучава за тивка мелење & три точки на заклучување, за намалување на вибрации и додавање на цврстина.Целокупната Димензии : 13" x 7 8/16" x 7 8/16" (33 x 19 x 19 cm). 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : За која било причина, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да побарате враќање на парите или замена.Ако сте во сомнеж, ве молиме ни e-mail, ние ќе го добив одговор во рок од 24 часа.Ние секогаш стојат зад себе и да помогне.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите