.

.

Меркур Испирање Комплет

Меркур Испирање Комплет

мислење на клиентот:

DEN 917.28
Достапност
Во достапна форма

SKU : 44357 T2. Се Продава Секој.Ве молиме потврдете го вашиот сопствен fitment.Одговара на Меркур/Маринер 20hp и високото outboards, 9.9/15hp. 4-мозочен удар Голема Нога outboards, со двојна вода pick-up прозорци, сите Mer Cruiser sterndrives (освен Браво Еден Перфорации. & Blackhawk) и MHP Torque Master gearcases.Answer : ___________________________ NOTE : 2000 и понови V-6 outboards и Mer Cruiser Браво дискови со двојна вода pick-up, исто така, бара двојно вода pick-up флеш печат комплет p/n 881150 Q 1. Цени поединечно, се продава во неколку 4.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите