.

.

Farmhouse ТВ Стојат Лизгачки Штала Вратата Дрво Центар за Забава, Дневна Соба за Складирање Кабинет Медиа Конзола w/Вратите и Полиците во ЖИВО е до 65, Селски Сива Измијте

Farmhouse ТВ Стојат Лизгачки Штала Вратата Дрво Центар за Забава, Дневна Соба за Складирање Кабинет Медиа Конзола

мислење на клиентот:

DEN 777.60
Достапност
Во достапна форма

【Димензии】 : 58" (L) x 16" W x 23.8" Х. 【Farmhouse Стил со Лизгачки Штала Врати 】Оваа рустикални тв стојат дава изобилство складирање со две кабинети и еден прилагодлива полица во средината.Лизгачки штала врати и нивната флексибилност овозможи лесен пристап до сите кабинети.Надвор од неговата функционалност, симетрични дизајн со најдобрите дрво жито, исто така натпревар селски смисла на стил во вашата дневна соба. 【Супер Здрав Структура Забава Стојат】 : Ова дрво тв стојат направени од високо оценети-густина заверена инженерните дрво, што не е само безбеден и заштита на животната средина, но исто така има добра стапка капацитет.Исто така, се менува и макара се направени на премиум метал, која долго време им служи на животот.Нашата забава стојат max капацитет : 250lbs. 【Отвори & Скриен Простор за Складирање】рустикален тв стојат карактеристики отвори прилагодливи центар полица, што е одлично за DVD, ps4 или да се префрлиш додека совршен за прикажување.Ова дрво тв стојат фјучерси страна лизна складирање кабинети нудат доволно скриен простор за складирање за вашата желба за правилност. 【Кабел Систем за Управување со】Отворени и затворени складирање со кабелот за управување.Дрво тв стои со складирање на кабел има дупки кои се дизајнирани на врвот за крие грозен жици.Кабел за управување со функции да работат кабли во задниот дел на забава застане. 【Убава Дрво Текстура Површината】 : Ова farmhouse тв стојат направени од високо квалитетен сертифициран МДФ за долги-трајни изградба.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи и услуги за клиентите.Ве молиме контактирајте со нас преку 'Контактирајте со продавачот' копчето во детали страница на својата цел за било какви загриженост и ние ќе одговор како е можно поскоро.Се препорачува ТВ е до 65 инчи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите