.

.

2008-5 Монета Раѓање Година утврдени во Американското Знаме Носителот Uncirculated

2008-5 Монета Раѓање Година утврдени во Американското Знаме Носителот Uncirculated

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Uncirculated Монети.Содржи половина долар, квартал, диме, никел и проценти.Година како што е наведено во насловот.Го прави голем дар.Супер подарок за роденден, бебето, дипломирањето или Божиќ порибување stuffer!Раѓање Година Монети Поставени Сите uncirculated монети!Содржи половина долар, квартал, диме, никел и проценти.Доаѓа во заштитен snap-затворање на пластични случај со патриотски позадина.Цел на многу за секоја посебна прилика!Лесно да се mail да најблиски далеку!Сликата е пример за објект позадина.Монетите ќе биде година е наведено во насловот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите