.

.

МОБ Блескаво Свет Светилки, G16.5 Свет Сијалица, 40-Watt, 330 Лумен, Средни База, Мека Бела, 2-Pack, Декоративни Суета Светилки

МОБ Блескаво Свет Светилки, G16.5 Свет Сијалица, 40-Watt, 330 Лумен, Средни База, Мека Бела, 2-Pack, Декоративни

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Редовни, секојдневни светлина.Примена : Суета светла, pendant светла или било тела каде видливоста е видлив.База : Медиум (E26); Сијалица Тип : G16.5; W : 40. Од Производителот МОБ 40-Вати Мека Бела Свет G16.5 #31110. Користете оригинални МОБ е Мека Бела кога ти треба светлина без отсјај и остри сенки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите