.

.

Мелница 2 Инчен 4 Парчиња Цинк Легура Мелница - Виножито Боја

Мелница 2 Инчен 4 Парчиња Цинк Легура Мелница - Виножито Боја

мислење на клиентот:

DEN 285.36
Достапност
Во достапна форма

Повеќе функции : Идеален за мелење зачини, кафе, итн.Остри заби : Супер остар, добро дизајнирани, и правилно поставени заби можат да се постигнат најдобри мелење ефект.Лесен за користење : четири-парче дизајн е многу лесно да се соберат и расклопување и лесно да се чисти.Својата магнетна маска служи како совршен печат за да се спречи нешто од протекување надвор.Оптимална големина : мини, компактен и издржливи : големина : 50 mm x 36 mm, мали и лесно да се носат.Обезбедување на квалитет : Ние гарантираме дека најдобар квалитет и одлична услуга.Вашето задоволство е загарантирана, и ние сме горди да ви обезбеди со повеќето пријатно шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да одговориме!.Мелница 2 Инчен 4 Парчиња Цинк Легура Мелница - Виножито Боја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите