.

.

Dorman 697-707 Диференцијални Маска

Dorman 697-707 Диференцијални Маска

мислење на клиентот:

DEN 1103.76
Достапност
Во достапна форма

Доаѓа со пре-инсталиран магнет во поклопец.Изградена од траен печат челик.На OE број е дел 5012811 AA.Кој е отпорен на корозија слој да помогне да се спречи rusting, Dorman е диференцијални поклопецот е конструиран за долгорочната заштита на диференцијал.Дизајниран како директна замена, соодветна вклопуваат се увери во секое време.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите