.

.

Воздухот Fryer Појасни Плоча За размена на Инстант Вител Воздух Fryers, 9.09 ВО Премиум Плоштадот Nonstick Премачкување Грил Тавата Послужавник, Воздух Fryer Замена на Делови До?

Воздухот Fryer Појасни Плоча За размена на Инстант Вител Воздух Fryers, 9.09 ВО Премиум Плоштадот Nonstick Премачкување

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

【Надгради Воздух Fryer Грил Тавата】 : Направени од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик.Тоа ги исполнува ФДУ стандарди, BPA-free.Не-токсични и невкусна.Не грижете се за било какви опасни хемикалии, најдобар избор за уживање здрава и безбедна готвење. 【Исклучителен Дизајн】 : Нашата појасни плоча има рачка, лесно да се извади од пржење кошница и да се мијат во машина за миење садови.На трајни челик материјал и nonstick премачкување лесно да се отстрани за храна, носат повеќе од удобноста на вашиот живот!. 【Широк Апликации】 : Ова воздух fryer фах големина е 9.09* 9.09 ВО( со гумени стапки ) и 8.94* 8.94 ВО( без гумени стапки ).Компатибилен со 5.5 QT, 6.0 QT плоштадот воздух fryers на модел за размена на Инстант Вител, Gowise САД, Моќ XL, Цртичка, Chefman, Gourmia, Emeril Lagasse воздух fryer итн.Совршен за готвење на скара, стек, зеленчук, риба, француски помфрит ,пица, пилешко крилја повеќе храна. 【Топло Совети】 : ???? 1, Тоа мора да биде инсталиран во воздух fryer кошница што со испакнати дел на раб. 2, ве Молиме мерење на внатрешниот дијаметар на вашиот воздух fryer кошница пред цел да бидете сигурни дека овој 9.09* 9.09 ВО лента е искористен. 3, ве Молиме да не се фаќа со груба абразивни текстил или за метални топки во случај на оштетување на анти-стап слој.Затоа ние сме подготвени магија ткаенина за чистење!. 【Пакет Вклучуваат】 : 1×Воздух fryer додатоци скара на плоча, 1×Кујна не-стап ткаенина за чистење, 4×Гума Браници за Воздух Fryer.Ние сме посветени на обезбедување на клиентите со квалитет на производи, и носи радост на клиенти и пријатели е нашиот прв приоритет.Овој воздух fryer грил тавата е компатибилен со 5.5 QT, 6.0 QT плоштадот воздух fryers на модел за размена на Инстант Вител, Gowise САД, Моќ XL итн.Се справи со дизајн, не-стап слој.Лесно да се извади и чисти, тоа е идеален избор за вашиот дом готвење.Спецификација: -Точка тип : Воздух Fryer Грил Тавата -Материјал : не ' Рѓосувачки челик -Обликот : Плоштад -Боја : Црна -Големина(со гума браници) : 9.09* 9.09 ВО Големина(без гума браници) : 8.94* 8.94 ВО пакетот вклучува : -1* Воздух Fryer Грил Тавата Бесплатни Подароци : -1* Кујната не-стап ткаенина за чистење -4×Гума Браници за Воздух Fryer????Топло Информации : -Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека вашата воздух fryer кошница е плоштадот и големината е 9.09* 9.09 ВО. -Поради различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3мм отстапување.Ви благодариме! -Ако има било каков проблем, ве Молиме ни e-mail и ние секогаш сме подготвени да се реши ова прашање за вас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите