.

.

Debrox ушната маст Отстранување Комплет Вклучува Капки и Уво Шприц Крушка, 0.5 Oz

Debrox ушната маст Отстранување Комплет Вклучува Капки и Уво Шприц Крушка, 0.5 Oz

мислење на клиентот:

DEN 1867.20
Достапност
Во достапна форма

Пена.Направен во САД.Debrox microfoaming акција нежно омекнува и loosens вишокот на ушната маст, овозможувајќи лесно да се исцеди.Ушите се ослободени од built-up ушната маст, па можете да се вратите назад во секојдневниот живот, без послаб слухот предизвикано од вишокот на ушната маст.Место 5-10 капки во уво и нежно исплакнете уво со вода, користејќи мека гума сијалица шприц по крајниот третман.Безбедно, нежни и не-иритирачки начин да се отстрани ушната маст изгради-до дома.Debrox е #1 - лекар и фармацевт-се препорачува бренд за ушната маст отстранување* *IQVIA Тврдат Substantiation Валидација Изјава, 12/1/18 - 11/30/19; Аптека Пати во 2019 Годишен Фармацевти Истражување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите