.

.

Столче Страна на Организаторот, Автомобилот Седиште Складирање Виси Торба, Мулти-Џеб Пијат Носителот, Мрежа Џеб столче Phone Држач за Автомобили/Камион (Црна)

Столче Страна на Организаторот, Автомобилот Седиште Складирање Виси Торба, Мулти-Џеб Пијат Носителот, Мрежа

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Во СКЛОПОТ БЕЗБЕДНО : едноставен дизајн и да се изгради модел на овој Auto Muko седиште страна џеб го прави лесен за употреба и е исклучително добра за вас.ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ : Ова Automuko седиште страна џеб Е лесен за употреба и многу полесно да го поставите.Тоа е издржлива и на рака што ви овозможува да го закачите на дното област на совозачкото седиште за неколку секунди.Тоа останува во место и го задржува вашето предмети во рамките на вашиот дофат.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : Ова Auto Muko Седиште страна организатор е класа над останатите брендови на столче Страна Складирање решенија; ова е затоа што тоа овозможува складирање или организирање на широк спектар на предмети, вклучувајќи Мапа, списанија, книга, мобилен телефон, грицки, газирани пијалоци, и многу повеќе.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Ова Automuko Седиште Страна Џеб за Пред столче во моментов е еден од најефикасните седиште страна на организаторите на , благодарение на својот револуционерен дизајн и еластични трајни изградба на квалитетот.Материјали кои се употребуваат во производство на овој седиште страна на организаторот се 100% вистински и гарантира нудат целосна ефикасност за продолжена употреба. 100% ЗАДОВОЛСТВА : Ова Седиште страна складирање објект е изработена да ви даде екстремни уверување и целосна вредност за вашите тешко заработени пари.Па купи со доверба и да уживате во нејзиниот живот НЕ-Кавга Пари Гаранција за враќање, ако дознаете дека производот не е како што е опишано.Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите