.

.

SSLine Огледува Суета Столче,Обработени Конзола Табела Шминка Облекување Маса Стол,Модерна Софа Страна на Маса Огледува Биро Медиуми Конзола Суета Стол за Жени, Дево?

SSLine Огледува Суета Столче,Обработени Конзола Табела Шминка Облекување Маса Стол,Модерна Софа Страна на Маса

мислење на клиентот:

DEN 2399.76
Достапност
Во достапна форма

❥❥【МОДЕРНА & СТИЛСКИ ДИЗАЈН】 Оваа огледува стол има елегантен и прекрасен изглед,обработени панели понуди модерна и гламурозен изглед. ❥❥【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ОГЛЕДУВА ТАБЕЛА】Совршен за употреба како отоманската империја, суета столче, спална соба, или дополнителни седишта во секоја соба. ❥❥【ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА】Направени од цврст МЕДИЈАПАН и sliver огледало, анти-нула и ' рѓа-бесплатно,избришете-чисти површината, лесно да се чисти. ❥❥【ДИМЕНЗИЈА & ПРАТКАТА】Оваа огледува табела мерки (16.5 x 11,8 x 18.1)".Ќе бидат испратени од НАС магацин,и ја испорача во рок од 3-7 работни дена во нормала. ❥❥【УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】 - Огледува столче ќе се испорача во рок од 3-6 дена во нормала.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Боја : Столче-4.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите