.

.

Whisk Замена Прилог за KitchenAid Тилт-Раководител Стојат Миксер, K45WW Жица Камшик Beater за Јајце Тешки Крем Колачи Мајонез

Whisk Замена Прилог за KitchenAid Тилт-Раководител Стојат Миксер, K45WW Жица Камшик Beater за Јајце Тешки Крем

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

6 жици whisk структура за подобра меки ефект од брзо инкорпорирање на воздух во состојки, да се направи шлаг крем и варени frostings само треба неколку минути.Whisk жици се направени од високо квалитетни трајни производи од не ' рѓосувачки челик и прирабница и е алуминиум за лесни, ве молиме РАКА МИЕ прирабница и ги исклучите вода.Се вклопува Kitchen Aid K45, K45 SS, KSM75, KSM90, KSM95, KSM100, KSM103, KSM110 Тилт-Раководител стојат миксер модели.Димензија : целата должина е 6 инчи.ГАРАНЦИЈА : 100% задоволството на клиентите се грижат и за парите назад гаранција.Апликации : Користи за смеси кои треба воздухот incorporated, e.г.јајца, сунѓерот, колачи, жолчките, ангел храна, колачи, тешки павлака, мајонез, варени frostings, некои бонбони и сл.Материјал : whisk жици се направени од високо квалитетни трајни производи од не ' рѓосувачки челик и прирабница и е алуминиумски, РАКА МИЕ прирабница и ги исклучите вода Димензија : 6.2 инчи висина ОДГОВАРА на МОДЕЛИ : K45 SSOB, K45 SSWH KSM85 PBOB, KSM85 PBBU, KSM85 PBER Делукс 4.5 Четвртиот KSM97 MI, KSM97 SL, KSM97 DP Класичен Плус Серија 4.5 Четвртиот KSM75 SL, KSM75 WH 5-Четвртиот Стакло Сад KSM105 GBCMC, KSM105 GBCER Уметничките Серија 5 Четвртиот KSM150 TBAQ, KSM150 TBCU, KSM150 TBER, KSM150 WPAQ, KSM150 WPCU, KSM150 WPER, KSM150 WPOB, KSM150 WPQG, KSM150 FBAQ, KSM150 FBCU, KSM150 FBER, KSM150 FEAQ, KSM150 FECU, KSM150 FEER, KSM150 FEOB, KSM150 FEQG, KSM150 PSAQ, KSM150 PSBK, KSM150 PSFG, KSM150 PSAC, KSM150 PSAP, KSM150 PSBF, KSM150 PSBM, KSM150 PSBS, KSM150 PSBU, KSM150 PSBW, KSM150 PSBX, KSM150 PSBY, KSM150 PSCE, KSM150 PSCL, KSM150 PSCU, KSM150 PSDR, KSM150 PSER, KSM150 PSES, KSM150 PSFL, KSM150 PSFT, KSM150 PSFW, KSM150 PSGA, KSM150 PSGC, KSM150 PSGD, KSM150 PSGR, KSM150 PSGU, KSM150 PSIC, KSM150 PSKG, KSM150 PSLR, KSM150 PSMA, KSM150 PSMC, KSM150 PSMH, KSM150 PSMI, KSM150 PSMS, KSM150 PSMY, KSM150 PSOB, KSM150 PSON, KSM150 PSPA, KSM150 PSPH, KSM150 PSPT, KSM150 PSSC, KSM150 PSTB, KSM150 PSTZ, KSM150 PSVB, KSM150 PSWH, KSM150 PSWM, KSM150 PSWW, KSM156 HBWW, KSM180 RPMB, KSM180 RCMB Метален Серија 5 Четвртиот KSM152 PSCP, KSM152 PSCR, KSM152 PSNK Уметничките Дизајн Серија 5 Четвртиот KSM155 GBAZ, KSM155 GBCA, KSM155 GBFP, KSM155 GBSN, KSM155 GBSP, KSM155 GBSR Пакет се вклучуваат : 1 x Whisk.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите