.

.

2 ПАРЧИЊА Сечилото Гребло за BreadMaker, од не ' Рѓосувачки Челик Леб Создателот Нож, Мешање Гребло во Замена за Breadmaker Машина

2 ПАРЧИЊА Сечилото Гребло за BreadMaker, од не ' Рѓосувачки Челик Леб Создателот Нож, Мешање Гребло во Замена

мислење на клиентот:

DEN 268.80
Достапност
Во достапна форма

★★★★★Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, еко-пријателски, трајни и здрав за употреба. ★★★★★Разумна големина и мала тежина, удобен за носење. ★★★★★Не-стап, лесно да се чисти и да го користите, подобрување на мешање ефикасност. ★★★★★Со тоа, може да ви помогне да се направи избор на вкусна храна. ★★★★★Може да се користи како универзална замена дел за оригиналот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите