.

.

Dorman 977-354 Вбризгување на Гориво Гас Тело за Одберете Volvo Модели

Dorman 977-354 Вбризгување на Гориво Гас Тело за Одберете Volvo Модели

мислење на клиентот:

DEN 1944.00
Достапност
Во достапна форма

Директна замена - оваа електронска гас тело натпревари на оригинална опрема гас тело за одговара и функција.Plug and play инсталација - овој гас тело приклучоци во оригиналната опрема жици се подигнат без адаптер е потребно.Цена-ефикасен и сигурен - нуди оригиналниот производител на квалитетот на конкурентна цена без основни трошоци.Точно тестирани - овој гас тело, претрпе корозија и да се обиде на тестирање за да се обезбеди трајност за долг животен век.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Оваа 100% нови електронски гас тело натпревари на оригинална опрема дел за одговара и перформанси.Со корозија-отпорни алуминиум телото, тој има нов сензор и коло за сигурен перформанси.Возилото модел години овој дел се вклопува : Volvo C70 : 2002, 2003, 2004 Volvo S60 : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 Volvo S80 : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Volvo V70 : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 Volvo XC70 : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 Volvo XC90 : 2003, 2004, 2005, 2006 година.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите