.

.

ECCPP Маса Проток на Воздух Сензор Метар MAF Одговара за Hyundai за Santa Fe Sonata Tiburon Tucson,за Kia Magentis Оптима Sportage, 2816437200 MF21041N 5WK9643, 2.5 L 2.7 L, 01 02 03 04 05 06 07 08 09, 3pins

ECCPP Маса Проток на Воздух Сензор Метар MAF Одговара за Hyundai за Santa Fe Sonata Tiburon Tucson,за Kia Magentis

мислење на клиентот:

DEN 666.24
Достапност
Во достапна форма

❤FITMENT - Маса Проток на Воздух Сензор за 2001 2002 2003 2004 2005 за Hyundai за Santa Fe 2.7 L,2001 година за Hyundai Sonata 2.5 L,2002 2003 2004 2005 за Hyundai Sonata 2.7 L,2003 2004 2005 2006 2007 2008 за Hyundai Tiburon 2.7 L,2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година, за Hyundai Tucson 2.7 L,2001 година за Kia Magentis 2.5 L,2002 2003 2004 2006 година за Kia Magentis 2.7 L,2001 година за Киа Оптима 2.5 L,2002 2003 2005 2006 за Киа Оптима 2.7 L,2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година, за Киа за Sportage 2.7 Л. ❤Предности - Нашиот тим е максимално посветени на подобрување на масовен проток на воздух сензор 's лер, лер брзина, црн чад, светла и други прашања, надминува ОЕМ стандарди за квалитет, совршено се вклопуваат, но поволни цени. ❤ФУНКЦИЈА - Обезбедува повеќе во согласност напон за да се елиминира мотор груба неактивен проблеми.Топло потсетување : Ако наидат на грешки, било дефекти, било незадоволство или тоа е проблем по еден период на време додека ја прима стоката или употреба на производ, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници директно, нашиот тим ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро, додека не се задоволни, ние секогаш инсистира Да и служи на целта. ❤ДЕЛОВИ ИНФОРМАЦИИ - Пред да ги купите овој делови, ве молиме проверете ја компатибилноста информации или јавете се на вашиот локален продавач за да се провери точниот ОЕМ дел број и чистење на воздухот кутија и замена на филтер за воздух пред инсталирање на MAF Метар, или Кодот и да се Провери Моторот Светлината може да се задржи покажува дури и ако се замени со нов Масовен Проток на Воздух Сензор. ❤СТАБИЛНОСТ - Обезбедува повеќе во согласност напон за да се елиминира мотор груба неактивен проблеми.OE БРОЕВИ : 28164-37200 2816437200 MF21041 N 5 WK9643.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите