.

.

ZOUSHUAIDEDIAN Храна Отпад Одлагач,Ѓубре Продажби со Кабелот за Напојување 4000 ВРТЕЖИ во минута Континуирано се Хранат Супер Тивко и Лесно да се Инсталира Капацитет од не '

ZOUSHUAIDEDIAN Храна Отпад Одлагач,Ѓубре Продажби со Кабелот за Напојување 4000 ВРТЕЖИ во минута Континуирано

мислење на клиентот:

DEN 1132.80
Достапност
Во достапна форма

Ефикасна Фино Брусење : висока брзина на ротирање центрифугалните сили удари и grinds риби и коски се лесно.Кујна отпад, како што се овошје и растителни остатоци.Четворни ултра-тивко исклучување на технологија : за да се задоволат потребите и на двете перформанси и исклучување на звукот.Безбедност дизајн : Висока-брзо ротирачки чекан, нож, без нож за сечење.Машина за миење садови интерфејс : остатоци од машина за миење садови директно се испуштаат во машина за обработка.Опис на производот : Потребни електрични отпад одлагач за домашна кујна Производ параметри : Моќност : 500 W Мелење брзина : 4000 вртежи во минута Волумен : 1400m L Фреквенција : 50 HZ Напон : 110-240 V Прекинувач : Воздух прекинувач Врска систем : брз заклучување машина за миење Садови : Може да биде поврзан Живот : 15 години Безбедност дизајн : Висока-брзо ротирачки чекан, нож, без нож за сечење.Машина за миење садови интерфејс : остатоци од машина за миење садови директно се испуштаат во машина за обработка.Заштита од преоптоварување : машината автоматски ќе престане да работи.Само притиснете го копчето за да го продолжите startup.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите