.

.

Dorman 645-551 Компресор Моторни Темперамент

Dorman 645-551 Компресор Моторни Темперамент

мислење на клиентот:

DEN 211.92
Достапност
Во достапна форма

Директна замена - ова HVAC компресор switch конектори се совпаѓа со изгледот и функцијата на фабриката хардвер на одредени апликации.Идеално решение - на овој приклучок е сигурен замена за оригинална дел кој недостасува или не успеа поради замор.Трајни изградба - овој дел е изработен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Оваа HVAC компресор switch конектори е дизајниран да одговара на изгледот и функцијата на оригиналниот хардвер на одредени апликации.Изработен од квалитетни материјали, тоа е конструиран за сигурен перформанси и издржливост.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите