.

.

К Kackool Новороденче Фотографија Реквизити Бело Срце Облик Корпа за Бебе Photoshoot

К Kackool Новороденче Фотографија Реквизити Бело Срце Облик Корпа за Бебе Photoshoot

мислење на клиентот:

DEN 1823.76
Достапност
Во достапна форма

????Новороденче Фотографија Проп : раѓањето на секој живот е свето.Овој скапоцен момент е вреден за сеќавање.Ние ви обезбеди со различни професионални бебе фотографија реквизити, така што ќе може да се земе задоволително фотографии. ????Совршена големина : Пред да се добијат овие симпатична фотографија реквизити, ние имаме направено многу подобрувања.Совршена големина може да се направи вашето бебе поудобно.Многу фотографи ги користат и се задоволни. ????Safe материјал : Овие бебе слика реквизити се направени од дрво, траен и без мирис.По строги квалитет, ние може да обезбеди дека тие се еко-пријателски и безопасни за бебиња. ????Богата стилови : Ние сме бренд специјализирана во производство на фотографија реквизити.Ние произведуваме backdrops, бебе фотографија кревети, бамбус корпи, тиква коли и други мини мебел за деца' фотографија. ????Брзо и лесно собрание : Да се спречи производ деформација, производот е расклопуваат за време на shipement, но ние сме пред-drilled дупки во рамка и да ви обезбеди со некои завртки, вие само треба да се соберат со шрафцигер.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите