.

.

Црното Полно работно Движење Навалување/Вртливата Ѕид Заградата за Philips BDL4230E/00 42 инчен LED Digital Signage Display - Articulating/Нервира/Swiveling

Црното Полно работно Движење Навалување/Вртливата Ѕид Заградата за Philips BDL4230E/00 42 инчен LED Digital

мислење на клиентот:

DEN 2111.52
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен Со : Philips BDL4230 E/00 часот. Вртливата Функција : 90� Степени Лево кон Десно.Тилт Функција : 0� да -10� Степени со Тежина Max поддршка на 132 lbs.Долго продолжување рака кој може да се прошири до 18.7" инчи. *Оваа планината е само компатибилен со стандардните 16" на центарот студ проред.Тоа ќе ~НЕ~ се работи за studs, кои се распоредени подалеку од 16".Компатибилни со Philips BDL4230 E/00 42" инчен LED Digital Signage Display, овој прилагодливи, силна и стабилна полно работно движење навалување/вртливата црн ѕид заградата го става на задниот дел од ТВ уредот 3.7" инчи од ѕидот, кога свитканите рамен и 18.7" инчи кога целосно продолжен.Овој ѕид заградата им овозможува максимална флексибилност за инсталирање и гледање на вашиот ТВ.Оваа Full-Движење Ѕид поддржува повеќето* 37" 70" ПРЕДВОДЕНА/LCD/Плазма Телевизори тежина до 132 кг и карактеристики на 10 Степен континуирани навалите и странични прилагодување дека alows лесно се гледаат од секој агол.Ќе одговара на повеќето мали до средни рамни панел плазма и LCD Телевизори со монтажа обрасци помеѓу 100x100 и 800x400. Нејзината едноставна да се усогласат еден заграда прави инсталацијата брзо и лесно, и тоа може да се монтира на различни ѕидни конструкции, вклучувајќи дрво студ, цврст блок, или бетон.Тоа е изградена на зајакнато челик со трајно отпорен на гребење црна заврши и доаѓа со сите монтажа хардвер и едноставно да се следат инструкциите за инсталација.**Оваа планината е само компатибилен со стандардните 16" на центарот студ проред.Оваа монтажа НЕ ќе работат за studs, кои се распоредени подалеку од 16". *Монтажа дупки на телевизија треба да биде помеѓу 4" и 31.5" освен хоризонтално & 4" и 15.75" освен вертикално.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите