.

.

2 Пакет Автомобил Backseat Организатор, Удар Душеци BackSeat Складирање Торба, Водоотпорен и Издржливи, со Екран на Допир, 9 Складирање Џебови Седиште Назад Заштитници, Дете

2 Пакет Автомобил Backseat Организатор, Удар Душеци BackSeat Складирање Торба, Водоотпорен и Издржливи, со Екран

мислење на клиентот:

DEN 837.60
Достапност
Во достапна форма

【Издржлив Материјал】Кои се направени од издржлив 600 D Оксфорд ткаенина, најлон (mesh торба), PVC (јасно џеб).Лесно да се чисти само треба влажна крпа за да ја исчистите до тоа, водоотпорен. 【Јасно i Pad Носителот 】 На автомобил на организаторите може да се одржи до 10" i Pad и таблети.Екранот на таблет е добро видлив низ прозорецот џеб и исто така можете да се контролира уред во џебот. 【Мулти-Џеб Складирање】 Тоа вклучува 9 џебови за чување шишиња,вклучувајќи мрежа џебови,држете го вашиот играчки,книги,пијат,чадор и др. 【Широко Применливи 】 16 x 24 инчен Погоден за повеќето автомобили, возила, Џипови, камиони, комбиња и ЏИП. 【Прилагодливи и Лесен за Инсталација】Прилагодливи тока рака, алуминиумска кука плус силна ремени обезбедува голема стабилност на backseat организатор, Лесно да се инсталира.Koachee е дома начин на живот бренд, основан во 2013 година, која ги интегрира R&D, производство, продажба и услуги.Секогаш сме биле почитување на луѓето-ориентирана концепт и посветени за да служи на секој клиент и пријател.Она што може да се стави во џеб : 4 x мала мрежа џеб : складирање грицки, играчки,пијат, канцелариски материјал, итн.2 x медиум мрежа џеб : складирање оброк, пијалок, шише, чадор, канцелариски материјал, итн.1 x голема велкро-затворете џеб : чување на книги, ткиво, боички, играчка итн.1 x јасно таблета носителот : складирање Android и i OS Таблети до 9.6 инчи Спецификација : Боја : Black Dimensions : 24 инчен x16 inch Net Тежина : 250g Material : 600 D полиестер, Најлон, PVCAs одговорен продавачот, во секое време, доколку имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи, ве молиме да ни испратите е-маил и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Пакет Вклучувајќи : 2 пакет Автомобил Backseat Организаторот .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите