.

.

SYLVANIA 120V 65W Блескаво Рефлектор Поплава Светилки (6 Парчиња) | 6 x SYL-15160

SYLVANIA 120V 65W Блескаво Рефлектор Поплава Светилки (6 Парчиња) | 6 x SYL-15160

мислење на клиентот:

DEN 599.52
Достапност
Во достапна форма

Напон : 120. Wattage : 65. Просечната Номинална Живот : 2,000 часа.База Тип : Медиум.Приближната Lumens : 600. Блескаво BR30 рефлектор светилка внатре мраз заврши медиум алуминиум база, 65 вати, 120 volt поплава на мало, pack 6 светилки по случај.Добар квалитетен производ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите