.

.

Црното Полно работно Движење Навалување/Вртливата Ѕид Заградата за Philips BDL4245E/00 42 инчен LCD Digital Signage Display - Articulating/Нервира/Swiveling

Црното Полно работно Движење Навалување/Вртливата Ѕид Заградата за Philips BDL4245E/00 42 инчен LCD Digital

мислење на клиентот:

DEN 2111.52
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен Со : Philips BDL4245 E/00 часот. Вртливата Функција : 90� Степени Лево кон Десно.Тилт Функција : 0� да -10� Степени со Тежина Max поддршка на 132 lbs.Долго продолжување рака кој може да се прошири до 18.7" инчи. *Оваа планината е само компатибилен со стандардните 16" на центарот студ проред.Тоа ќе ~НЕ~ се работи за studs, кои се распоредени подалеку од 16".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите