.

.

TIVIT Пеглање Одбор ги опфаќаат само - 18 x 47 Замена Покрие со Рамо Крила - Надградени се Покрие за Mabel Почетниот ПРО, Паркер & Company - 3 Дел Покрие - со 3 Ремени & Повлече Bungee - п

TIVIT Пеглање Одбор ги опфаќаат само - 18 x 47 Замена Покрие со Рамо Крила - Надградени се Покрие за Mabel Почетниот

мислење на клиентот:

DEN 454.80
Достапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВА И ЕФИКАСНА – Надградба од производителите тенка памучна покритие за овој ефикасен топлина-рефлективен и издржливи подлога.Нема повеќе Врел, dampening или замена на вашиот покрие континуирано.НА ПАМЕТЕН НАЧИН ДА се ЖЕЛЕЗО – Доставување неспоредлив перформанси во секое време, благодарение на нашите Alumi Tek слој; Секоја маска е обложена правилно, која динамички зрачи топлина при обезбедување непречено и горат-слободна површина за вашата облека.ЗАШТИТНА ова ви обезбедува со мазна, рамна површина за брзо кавга без пеглање; Со 3 целосно прилагодливи поврзување fastener ремени за совршена контрола под вашиот железо одбор. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - НЕМА РИЗИК од КУПУВАЊЕ – нашите Пеглање на Одборот ги Опфаќа за Philips Лесно 8, Iron Ease ПРО, Паркер Со 40 години искуство во текстилната иновации и, над 100,000+ задоволни клиенти!TIVIT Alumi Tek пеглање на одборот опфаќа се резултат на квалитет, издржливост, произведено во Италија, значи можете да им верувате на процесот на производство, како што надминува сите на Строгите Европски Производство стандарди во обезбедување на безбедна работна средина за нашите вработени, 3 парче пеглање на одборот опфаќа се специјално изработени за : Филипс Easy8, Iron Ease Про, Паркер & Company Про Одбор & Mable 8 Карактеристика на Pro Одбор за главниот одбор, како и дополнителни Рамо Крилја.Надградба од основните вашиот памук покрива нашите Alumi Tek горат & дамка отпорни со топлина рефлексивни својства за пријатно секојдневниот пеглање искуство.Подобрување на Чекање - Уживајте во поголема флексибилност, доделена од страна на Повлече-Bungee Кабелот Систем со способност да се лесно да се прилагоди и повлечете го покрие затегнат на вашиот пеглање одбори.За повеќе стабилност, железо одбор корица има 3 се целосно прилагодливи сврзувачки елементи, кои затегнете го капакот удобно под одбор за најдобар контрола на пазарот!Answer : ___________________________ NOTE : Оваа маска е специјално направен за САМО одбори кои се споменати погоре.Ова е надгради квалитетот маска од она што производителите понуда за додаде ефикасност и издржливост.Ако ви е потребна маска за различни одбор во споменатите мерења, ве молиме погледнете на нашата општа опфаќа во оваа големина.Оваа маска може да се инсталира во текот на еден слој пена која е предвидено од страна на производителот или директно на голите одбор.100% Задоволството Загарантирана - Сите наши пеглање на одборот ги опфаќа доаѓаат со целосна 2-годишна гаранција (ве молиме имајте пакет вметнете за гаранција информации) ПЕГЛАЊЕ ОДБОР НЕ INCLUDEDADD во КОШНИЧКАТА ДЕНЕС!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите