.

.

KOHLER К-6589-U-0 Северна Undercounter Забава Потоне, Бела

KOHLER К-6589-U-0 Северна Undercounter Забава Потоне, Бела

мислење на клиентот:

DEN 1514.40
Достапност
Во достапна форма

Тоне се Мијат и Фонтани.Производителот : Kohler.Земја на Потекло : Кина.Боја : Бела кујна е срцето на вашиот дом, и ништо не прави изјава на безвременски стил и душата доста како леано железо кујнски мијалник.На lustrous глеѓ е достапен во широк спектар на KOHLER бои за да одговара на вашата кујна оркестарот и да го персонализирате вашиот простор.Со спектар на форми, големини и конфигурации, има леано железо кујнски мијалник да го дополни секој дизајн естетски и кабинетот/контра конфигурација.Повеќе конфигурации ви овозможи да се создаде изглед кој ја надополнува остатокот од вашата кујна стил.Изберете од farmhouse (се покажува), undermount, на врвот на планината, и самостојна опции.Опсег на дополнителна опрема додадете функционалноста, практичноста и помогнат на вашиот тоне чисти и броител јасно.Повеќе конфигурации ви овозможи да се создаде изглед кој ја надополнува остатокот од вашата кујна стил.Изберете од farmhouse (се покажува), undermount, на врвот на планината, и самостојна опции.Опсег на дополнителна опрема додадете функционалноста, практичноста и помогнат на вашиот тоне чисти и броител јасно.Повеќе конфигурации ви овозможи да се создаде изглед кој ја надополнува остатокот од вашата кујна стил.Изберете од farmhouse (се покажува), undermount, на врвот на планината, и самостојна опции.Опсег на дополнителна опрема додадете функционалноста, практичноста и помогнат на вашиот тоне чисти и броител јасно.Повеќе конфигурации ви овозможи да се создаде изглед кој ја надополнува остатокот од вашата кујна стил.Изберете од farmhouse (се покажува), undermount, на врвот на планината, и самостојна опции.Опсег на дополнителна опрема додадете функционалноста, практичноста и помогнат на вашиот тоне чисти и броител јасно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите