.

.

DORMAN 699-100 Педалот за гас Педалата Позиција Сензор , Црна

DORMAN 699-100 Педалот за гас Педалата Позиција Сензор , Црна

мислење на клиентот:

DEN 2179.20
Достапност
Во достапна форма

Вклучува инсталација на хардвер и чекор-по-чекор инструкции за леснотијата на инсталација (каде што е применливо).Директна замена за соодветна одговара секој пат.Исто така, се достапни како интегрирани единици кои вклучуваат и на сензорот и на педалата.Dorman Производи, Inc.е добро позната како лидер во обезбедување на квалитет авто делови за резервни.Ние сме заработи нашиот углед за квалитет од над три децении искуство во обезбедување на автомобилската замена на делови, сврзувачки елементи и услуга линија производи првенствено за автомобилски резервни.Нашите престижна позиција произлегува од уникатната комбинација на примена експертиза, иновативен дизајн на производот, и широчината на производ придонеси, од кои многу не се во склопот или економски достапна на друго место.Во Dorman, ние се гордееме со квалитетот на нашите производи и во вашето задоволство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите