.

.

Замена на Делови Компатибилен со Oster Blender Мраз Ножеви 4980 4961 Заптивка Спојка Студ Slinger Pin за Полнење за Oster & Osterizer Blender Додатоци Одговара Oster Blender 7 10 16 Брзина(Две 6-Точка С

Замена на Делови Компатибилен со Oster Blender Мраз Ножеви 4980 4961 Заптивка Спојка Студ Slinger Pin за Полнење

мислење на клиентот:

DEN 357.60
Достапност
Во достапна форма

★【Пакет се Вклучени】 : ДВЕ 6-точка сечилото+ЕДНА мешалка тегла база+ЧЕТИРИ печат заптивка. ★【Голема Функција】 : Нерѓосувачки Челик "хокеј на дробилката" сечилото донесе Обратен Сечилото Технологија.Со мешалка моторни заменици на бришачи напред и назад, цртање храна и мраз надолу за постојано се изедначи меша, да ви помогне заштеда на пари од купување на нов osterizer блендер или нови blender чаша и, исто така, овозможи да се задржи вашиот стар blender. ★【6-Точка Дизајн】 : 6-точка дизајн да пулверизирам и исецка со прецизност Трајни меша нож без никаков напор дави мраз и работи преку состојки со леснотија. ★【Материјал се Надополни И да се Вклопуваат За Blenders】 : Сите blender замена на делови се со Висок Квалитет на Храна одделение од Нерѓосувачки Челични ножеви BPA free големо влијание пластика.Компатибилен со Oster 5 Нерѓосувачки Челик Сечилото за Совршено Кршен Мраз во Секое Време.Одговара на Повеќето Oster blenders, Osterizers и Oster Кујна Центри,погоден за 083818-002-089, 124461-000-000, 131062-000-000, 084036-000-000. НЕ се ВКЛОПУВААТ Oster Про 1200 или Oster Обратно blenders. ★【По-Продажбата на Услугата】 : поддршка враќа, можете да не контактирате ако имате било какви прашања, добредојдени да ни дадете предлози.Стил Име : Osterizer-2 КОМПЈУТЕРИ 6-Точка на Ножот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите