.

.

GUND Cozys Колекција Кити Мачка Кадифен Мека Полнети Животни за Возраст од 1 и Горе, 10

GUND Cozys Колекција Кити Мачка Кадифен Мека Полнети Животни за Возраст од 1 и Горе, 10

мислење на клиентот:

DEN 313.44
Достапност
Во достапна форма

COZYS КОЛЕКЦИЈА КАДИФЕН МАЧКА : На Cozys Колекција карактеристики cuddly другари со посебни текстура кадифен дека се чувствува како hugging еден стар пријател!Оваа љубопитни полнети маче е совршен за прегратки и авантури со малечки.SOFT & HUGGABLE : се Направени од мека, huggable материјал кој ги исполнува познатиот GUND стандарди за квалитет, ова кадифен играчки карактеристики површина-перат конструкција за лесно чистење.Соодветни за возраст од една & up.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ : Нашата кадифен играчки, теди мечки, & ова полнети животни се направи совршен совршено момче, девојче, или бебето подарок за родендени, бебето тушеви, baptisms, Велигден, Денот на Вљубените и повеќе!Дар во животот на гушка со GUND.КВАЛИТЕТОТ CUDDLES : Познат за квалитет, мека, huggable plushies дизајни & подароци, нашите наградуваниот мечки & бебе играчки поднесе жалба на сите возрасти, од детските играчки & години за возрасни, совршен за игра, собирање и милување.ПРЕМИЕРОТ КАДИФЕН : Како една од првите компании за производство на мечето, GUND е создавање на уникатен препарирани животни познат во целиот свет за нивниот квалитет и иновации за повеќе од 120 години.Вклучува : 1 GUND кадифен.Опфатени со Спин Господар Грижа и Посветеност.Видете подолу за целосна детали.Боја : Мачка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите