.

.

3 Слој Автомобил Мрежа Организатор, Седиште Назад Нето домашно Милениче Децата Бариера Четири-Страна Elasticitily, Backseat Кука Торбичка Носителот Растеглив Складирање Тор

3 Слој Автомобил Мрежа Организатор, Седиште Назад Нето домашно Милениче Децата Бариера Четири-Страна Elasticitily,

мислење на клиентот:

DEN 263.52
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер. 【Надгради и Дизајн 3-Слој АВТОМОБИЛ БАРИЕРА ПОМАГА во СПРЕЧУВАЊЕ на НЕСРЕЌИ И одвлекување на вниманието】 : 3-Слој Автомобил Мрежа Организатор, Седиште Назад Нето Торба, Бариера на Backseat Пет Деца, Карго Ткиво Чанта Носителот, Возачот Складирање Пребивање Торбичка,тоа им помага да се класифицираат складирање на вашите предмети (на телефон/таблет/чанта/magazine/парфеми/кармин..) Бариера за домашни миленици и деца во задното седиште. 【Висок квалитет на Автомобил Пребивање Торба】 : автомобил мрежа торба е направен од дебела полиестер еластична јаже, мрежа можат да го издржат силен еластичноста, се водат должината на Висина 16.0 во, Ширина 13.0 во, тоа може целосно да го покрие празнината помеѓу предните 2 седишта, и дозволете ни да се стави повеќе работи во, тоа може да водат до совршена големина врз основа на различни простор помеѓу возачот и ко-возачот места на различни модели на автомобили и спортски автомобили. 【Лесно да се Инсталира Со Вклучени Куки】 : Четири безбедност куки дека брзо клип за да ја вашиот автомобил е потпирачи за глава на врвот и седиштето од под.Тоа само е потребно неколку минути за да го инсталирате и да започне да се користи лесен товар пребивање.БЕЗ дупчење, ковале или лента. 【Како Автомобил Организаторите】 : Простор-штедење, се качи на средината празнина помеѓу левата и право седишта, или седиштето назад, можете да ги зачувувате сè, од намирници листите и вашата чанта да куче играчки и таблети.Особено важно на долг патот патувања со вашето семејство, мрежа за складирање е одлично место за закуски, сок и флаширана вода. 【Доживотна Гаранција и Услуга】 : За подобра услуга, нашите производи се исклучително изработка се однесуваат на Поврзани слика 7. Нуди Доживотна Бесплатна Замена за Автомобил Мрежа Организаторите.Ви се секогаш на Прво за нас. 3 Слој Автомобил Мрежа Организатор, Седиште Назад Нето домашно Милениче Децата Бариера Четири-Страна Elasticitily, Backseat Кука Торбичка Носителот Растеглив Складирање Торба за Автомобили ЏИП.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите