.

.

Дизни Класици Пријатели Големи 12.2-инчен Кадифен Мечо Пух, со Само Игра

Дизни Класици Пријатели Големи 12.2-инчен Кадифен Мечо Пух, со Само Игра

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Овој производ бродови во polybag.Ги донесат дома магијата на Дизни со симпатична Дизни Класици Пријатели Големи Кадифен пријатели!Овие безвременски ликови се направени со неверојатни детали и функција мека делукс ткаенини!Секој кадифен пал е совршена големина за екстра cuddly гушкање!Дизни обожаватели од сите возрасти се сигурни да ги обожавам овие класичен богатства!Возрасти 3+.Карактеристики одличен карактер детали.Направени со супер меки кадифен ткаенини.Дојде во забава huggable големина.Совршен за деца и колекционери слично!.Секој знак се продава одделно.Возрасти 3+.Ги донесат дома магијата на Дизни со симпатична Дизни Класици Пријатели Големи Кадифен пријатели!Овие безвременски ликови се направени со неверојатни детали и функција мека делукс ткаенини!Секој кадифен пал е совршена големина за екстра cuddly гушкање!Дизни обожаватели од сите возрасти се сигурни да ги обожавам овие класичен богатства!Возрасти 3+.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите