.

.

YPeng Камп Кујна Опрема Хаос Комплет со Јадења Литургија Садови и Тави 18pcs Кампување Садови Лесни Преносни Кампување Готвење Поставите Опстанок Комплет Backpacking Опрема

YPeng Камп Кујна Опрема Хаос Комплет со Јадења Литургија Садови и Тави 18pcs Кампување Садови Лесни Преносни

мислење на клиентот:

DEN 741.36
Достапност
Во достапна форма

【ОДЛИЧЕН ИЗБОР ЗА ОТВОРЕН ГОТВЕЊЕ】Тоа може да биде ставен на отворен пламен (не се користи само со резервоар за гас, но, исто така, firewood) или на индукција шпорет за да се готви храната. 【НЕ-СТАП ПОВРШИНА 】На оксид филм на површината спречува храната од лепење на тенџере кога готвење и го прави лесно да се чисти, ве молиме не користете остри прибор за да се уништи оксид филм, како и вилушка, нож, и слично. 【ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ ЗДРАВО ГОТВЕЊЕ】Сите прибор се нетоксични и здрави за вашето тело.Свитлива и термички изолирани пластични рачки не само што може да ги задржи вашите прсти безбедни од топлина, но исто така да зачувате простор; анти-лизга дизајн нуди цврст и удобен зафат во вашите раце. (Ве молиме не го оставајте справи со оган). 【ПРЕНОСНИ & ТРАЈНИ】Доаѓа со мрежа торба, анти-носат и солза-отпорни складирање торба, лесно да се носат. 【Она што ќе добиете за】Големо Тенџере*1, Тенџере Капак*1, Teapot*1, Teapot Капак*1, Тава*1, Чаша*2, Corkscrew*1, D Тип Кука*1, Три-Парче Прибор за јадење*1, Мрежа Кеса*1, Пакување Кутија*1, Opp Сад*3, Бамбус Лажица*1, Loofah*1, Супена Лажица*1. Опстанок опрема што е изграден за да трае.Боја : Портокал се справи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите