.

.

FIXD OBD2 Професионални Bluetooth Скенирање Алатка за & Код Читач за iPhone и Android

FIXD OBD2 Професионални Bluetooth Скенирање Алатка за & Код Читач за iPhone и Android

мислење на клиентот:

DEN 1416.00
Достапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. . ????ЛЕСЕН-ЗА-КОРИСТЕЊЕ OBD2 СТАН т лесно да се поп на предниот дел на мојот ум, бидејќи Im не автомобил лице.Јас апсолутно љубов на овој gadget!". ~ П. Kean, Потврден Набавка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите