.

.

Алекса Направи Кафе Смешно Филџани Кафе | Божиќ Подароци Чај Кригла |Чај Првенство Патување Гимнастик | Земја Селски Farmhouse Стил Кујна Оркестарот 2021

Алекса Направи Кафе Смешно Филџани Кафе | Божиќ Подароци Чај Кригла |Чај Првенство Патување Гимнастик | Земја

мислење на клиентот:

DEN 550.80
Достапност
Во достапна форма

Сликата се печатени на двете страни на чаши (пиво стакло е само печатени, од една страна, ако се држи чаша во десната рака слика ќе биде свртена кон надвор).Голема новина подарок за да се донесе насмевка на секој родител е лицето.Го прави совршен подарок за Божиќ, Роденденот, Мајки Ден, Татковци Ден, или само затоа.Семејство во сопственост и управувани од компанијата.Достапни во повеќе големини и во стилот на опции за да се вклопи во секој е начин на живот.Големина : 11 оз керамички кригла.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите