.

.

Автомобил BackSeat Организатор со Маса Послужавник за СТП Кожа Свитлива Трпезариска Маса Биро задното Седиште Таблет Ipad Носителот Ткиво Складирање Торба Џебови за Де?

Автомобил BackSeat Организатор со Маса Послужавник за СТП Кожа Свитлива Трпезариска Маса Биро задното Седиште

мислење на клиентот:

DEN 1051.20
Достапност
Во достапна форма

★ ГЛАВНА КАРАКТЕРИСТИКА : Овој автомобил backseat организаторот го задржува вашиот автомобил организирани, вашиот седиште чисти и го спречува вашиот седиште од добивање на гребнатини.Тоа, исто така, има склоплива трпезариска маса. ★ ГОЛЕМИНА : организаторот мерки 24 x 17,7 инчен и ги опфаќа задниот дел на предните седишта.Погоден за повеќето автомобили и ЏИП. ★ БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Тоа трае помалку од една минута да се инсталира на организаторот, само тока до потпирачи за глава рака и вметнување на дното тока под седиштето. ★ ГЛАВНА КАРАКТЕРИСТИКА : Овој автомобил backseat организаторот го задржува вашиот автомобил организирани, вашиот седиште чисти и го спречува вашиот седиште од добивање на гребнатини.Тоа, исто така, има склоплива трпезариска маса. ★ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА Whay ќе добие 1 автомобил backseat организаторите + 24 часа услуги на клиентите + инсталација помош.Големина : 21" x 16"инч.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите