.

.

Столче Нето Организатор, Седиште Страна на Организаторот, Автомобилот Седиште Складирање Виси Торба, Мулти-Џеб Пијат Носителот, Мрежа Џеб столче Phone Држач (Црна) за

Столче Нето Организатор, Седиште Страна на Организаторот, Автомобилот Седиште Складирање Виси Торба, Мулти-Џеб

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

????[Оваа работа е корисна] : Ова седиште страна џеб го прави лесен за употреба и е исклучително добра за вас.Тоа е сосема навистина лесен за одржување на голем број на предмети во рамките на својата испружена рака додека возите наместо да фрлаат отпадоци на нив на вашиот автомобил седиште или табла. ????[Лесен за употреба] : Нашата седиште страна џеб Е лесен за употреба и многу полесно да го поставите.Тоа е издржлива и на рака што ви овозможува да го закачите на дното област на совозачкото седиште за неколку секунди.Тоа останува во место и го задржува вашето предмети во рамките на вашиот дофат. ????[Повеќенаменски] : Ова Седиште страна организатор е класа над останатите брендови на столче Страна Складирање решенија; ова е затоа што тоа овозможува складирање или организирање на широк спектар на предмети, вклучувајќи Мапа, списанија, книга, мобилен телефон, грицки, газирани пијалоци, и многу повеќе [Она што ќе добиете] : столче Страна на Организаторот*2pack. ????[Smart дизајн давање на возачот лесен пристап!]Лесно да се постави тоа само трае околу 20 секунди, го чува правото на дофат од седиштето на возачот, без тоа rattling околу во cubby или cupholder.може да се стави очила за сонце, слушалки, и екстра газирани пијалаци во ова столче Страна на Организаторот. ????【Купи со доверба】 : Сите производи се тестирани строго пред тие се испраќаат надвор.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ако не е нешто во ред со нашиот производ.Ние ќе бидат одговорни за нашите производи и ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.Опис на производот НАЈДОБРИ ПРЕД столче СТРАНА на ОРГАНИЗАТОРОТ !Карактеристики : Едноставен за употреба и лесно да се носат.Држи вашиот автомобил среди и предмети добро организирани, правење целосна употреба на просторот.Можете да ги чувате во оваа седиште страна џеб вклучува мобилни Телефони, Дигитални Камери, IPods, Мапа, списанија, книги, грицки, газирани пијалоци, чадори, салфети и така било малку работите што сакате.Карактеристики : Материјал : 600 D Оксфорд Ткаенина + Мрежа Cloth Package се вклучени : 2 x Виси Торба (Другите не се вклучени) Забелешки : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка, ви благодарам. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите