.

.

DEMDACO Големи Мејн Coon Мачка Шарени Ѓумбир Децата Кадифен Полнети Животни Играчка

DEMDACO Големи Мејн Coon Мачка Шарени Ѓумбир Децата Кадифен Полнети Животни Играчка

мислење на клиентот:

DEN 719.04
Достапност
Во достапна форма

На Animalcraft колекција нуди широк спектар на животински видови и големини кој реални дизајнерски детали, кои го прават за huggable и loveable претставува за некој посебно.Оваа реална парче е мека, squeezable, huggable Мејн Coon Мачка и со детални lifelike карактеристики, тоа е многу лесно да се умилкувам на телото.Се прават на квалитетот различни кадифен материјал со воздух-бранеа акценти создава навистина реални дизајн, која се носи оваа кадифен играчки за живот.Со цел да ја задржи својата hugability, полнети на животните треба да биде на самото место чистат само; Мерење околу 5.5 x 11.5 инчи го прави овој кадифен играчки совршена големина за малку раце да се одржи во движење, или да притискам во кревет време.Мејн Coon Мачка Големи Страна Animalcraft Колекција бродови во заштитна амбалажа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите