.

.

Покемон Charizard Кадифен Полнети Животни Играчка - Големи 12 - Возрасти 2+

Покемон Charizard Кадифен Полнети Животни Играчка - Големи 12 - Возрасти 2+

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Симпатична и cuddly 12" Покемон Charizard Кадифен Полнети Животни е мора да има за сите Одг фанови!.Оваа супер меки кадифен бројка е голема за да земе каде и да одите!.На Charizard кадифен играчки е инспириран од Покемон, аниме, трговија картички, Ајде да Одиме!и Nintendo видео игри серија!.Го прави одличен подарок за љубителите на Pokemon - Вашиот омилен Покемон карактер е на чекање за вас!.Официјално лиценцирани Покемон стока од страна на Злите Кул Играчки.Полиестер.Мерки : 10 1/2" на врвот на уво.Возраст : 2+.Ова се 12" Charizard кадифен е supersoft и дава најдоброто од cuddles.Charizard бара од посилни непријатели и само дише оган за време на борбите со достоен противници.На firery здив е толку топла што е може да се претвори во било материјал во Пепел.Погоден од 2 години.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите