.

.

LINOJIN 1 Парчиња Копчето Headbands со Копчето Не се Лизга Еластична Headbands Глава Заврши Sweatband Коса Додатоци за Жени Мажи Спортски

LINOJIN 1 Парчиња Копчето Headbands со Копчето Не се Лизга Еластична Headbands Глава Заврши Sweatband Коса Додатоци

мислење на клиентот:

DEN 47.52
Достапност
Во достапна форма

Еластична.Она што ќе добиете : ќе добиете 1 парчиња на копчето headband, богати и светли бои можат да бидат избрани според вашето расположение, и да изберат свој стил, пот бенд е многу погодна да се одговара со вашиот јога облека и панталони.Ова ќе стане неопходност за вас да вежба или телевизија.Висок квалитет на материјалите : нашата копчето headbands се изработени од квалитетни материјали, мека, дише и еластичен, што може да се заштити вашите уши и да додадете на убавината и удобност за вас, анти лизга функција обезбедува стабилноста на копчето headband, кога вежбате, не треба да се грижите дека нашите копчето headband ќе падне.Мерење : една големина одговара на повеќето, и има неутрален дизајн, бидејќи еластичен на косата бенд е многу добар, тоа може да одговара на вашите потреби, и секогаш да се обезбеди максимална удобност.Брзо сушење и пот апсорпција : нашата копчето headbands се брзо сушење и пот апсорпција, кога ќе се прават многу вежбање и потење, нема да се чувствуваат топли или непријатно ако носите копчето headband, тоа може да го апсорбира потта и суши брзо.Флексибилност : копчето дизајн на не се лизга еластична headband штити уво од болка или притисок, изработени од квалитетот ткаенина, удобно, лесни и елегантни, нашите headdress може да се примени за повеќето активности, исто така, може да бидат заменети со повеќето стилови на облека, која е многу погодна за теретана, фитнес и паркинг (надворешен спортови, како што се трчање, пешачење, велосипедизам, џогирање, јога и повеќе.Опис : 3-ply не-плетени расположливиот маска е направена на 3 ply не-плетени материјали, тоа е здраво и безбедно за да можете да ја користите.Дише материјал и симпатична модели, што ја прави корисна и модерен.Посебни 3 ply не-плетени дизајн, дава одредена заштита против прашина, автомобилот издувни гасови, полен, итн.Еластична уво јамка, лесно да се носат и без притисок да ушите.ноктите салон или било кој други места каде заштита може да бидат потребни Карактеристики : 1. Изработени од еколошки материјали, влага-доказ, не-токсични, не-иритирачки, меки и удобни. 2. Дише материјал и симпатична модели, што ја прави корисна и модерен. 3. Посебни 3 ply не-плетени дизајн, обезбедува заштита од прашина, автомобилот издувни гасови, полен, итн. 4. Совршен дизајн, кога ќе го носат , тоа се вклопува беспрекорно во вашето лице.Еластична уво јамка е лесно да се носат и без притисок да ушите. 5. ноктите салон или било кој други места каде заштита може да се бара Пакет се вклучени : 50pcs маски.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите